Kontakt

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
ul. Wojska Polskiego 1
82-300 Elbląg

kontakt: projekt.doradztwo@pwsz.elblag.pl
telefon: 55 6290754

Formularz kontaktowy

6 + 2 =

Doradca ds. współpracy z pracodawcami

Henryk Sienkiewicz

henryk.sienkiewicz@wimdzs.pwsz.elblag.pl
Obsługiwane regiony: m. Olsztyn, powiaty: olsztyński, Ełk, Giżycko, Gołdap, Kętrzyn, Mrągowo, Nidzica, Olecko, Pisz, Szczytno, Węgorzewo

Beata Gadomska

beata.gadomska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
Obsługiwane regiony: m. Elbląg, powiaty: elbląski, Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Iława, Lidzbark Warmiński, Nowomiejski, Ostróda

Konsultanci

 

Powiat Imię i Nazwisko Email Telefon
Bartoszyce Małgorzata Wendorff-Karólewska malgorzata.wendorff@wimdzs.pwsz.elblag.pl 608103455
Braniewo Roman Michalski roman.michalski@wimdzs.pwsz.elblag.pl 601760455
Działdowo Iwona Karkut iwona.karkut@wimdzs.pwsz.elblag.pl 503002318
m. Elbląg Irena Poździech irena.pozdziech@wimdzs.pwsz.elblag.pl 603333925, 556257285
Joanna Żbikowska joanna.zbikowska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 608582801, 556258250
elbląski Magda Puch magda.puch@wimdzs.pwsz.elblag.pl 517800005
Ełk Teresa Garlicka teresa.garlicka@wimdzs.pwsz.elblag.pl 502212448
Jolanta Grędzińska-Kosiorek jolanta.gredzinska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 502186886
Giżycko Marta Knaś marta.knas@wimdzs.pwsz.elblag.pl 874283315
Gołdap Bożena Chilicka bozena.chilicka@wimdzs.pwsz.elblag.pl 606939923
Iława Bożena Marchewka bozena.marchewka@wimdzs.pwsz.elblag.pl 793206185
Kętrzyn Irena Kuczyńska-Szarejko irena.kuczynska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 664143651
Lidzbark Warmiński
Krzysztof Błaszczak krzysztof.blaszczak@wimdzs.pwsz.elblag.pl 508113377, 556257295
Mrągowo Małgorzata Krom malgorzata.krom@wimdzs.pwsz.elblag.pl 503024967
Nidzica Adriana Waśk adriana.wask@wimdzs.pwsz.elblag.pl 665262741
Nowomiejski Hanna Karczyńska hanna.karczynska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 603038233
Olecko Magdalena Sadłowska magdalena.sadlowska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 509385003
m. Olsztyn Maria Rafalska maria.rafalska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 691954660
Magdalena Kulmaczewska magdalena.kulmaczewska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 600890830
Ewa Wacławik ewa.waclawik@wimdzs.pwsz.elblag.pl 608758844
olsztyński Anna Rutkowska anna.rutkowska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 509142120
Ostróda Beata Mioduszewska beata.mioduszewska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 664185599
Pisz Małgorzata Sulewska malgorzata.sulewska@wimdzs.pwsz.elblag.pl 502862183
Szczytno Aneta Soliwoda aneta.soliwoda@wimdzs.pwsz.elblag.pl 608440192
Węgorzewo Marta Hruszka marta.hruszka@wimdzs.pwsz.elblag.pl 660015455

Konsultanci

 

Bartoszyce

Małgorzata Wendorff-Karólewska
malgorzata.wendorff@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 608103455

 

Braniewo

Roman Michalski
roman.michalski@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 601760455

 

Działdowo

Iwona Karkut
iwona.karkut@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 503002318

 

m. Elbląg

Irena Poździech
irena.pozdziech@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 603333925, 556257285

Joanna Żbikowska
joanna.zbikowska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 608582801, 556258250

 

elbląski

Magda Puch
magda.puch@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 517800005

 

Ełk

Teresa Garlicka
teresa.garlicka@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 502212448

Jolanta Grędzińska-Kosiorek
jolanta.gredzinska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 502186886

 

Giżycko

Marta Knaś
marta.knas@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 874283315

 

Gołdap

Bożena Chilicka
bozena.chilicka@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 606939923

 

Iława

Bożena Marchewka
bozena.marchewka@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 793206185

 

Kętrzyn

Irena Kuczyńska-Szarejko
irena.kuczynska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 664143651

 

Lidzbark Warmiński

Krzysztof Błaszczak
krzysztof.blaszczak@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 508113377, 556257295

 

Mrągowo

Małgorzata Krom
malgorzata.krom@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 503024967

 

Nidzica

Adriana Waśk
adriana.wask@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 665262741

 

Nowomiejski

Hanna Karczyńska
hanna.karczynska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 603038233

 

Olecko

Magdalena Sadłowska
magdalena.sadlowska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 509385003

 

m. Olsztyn

Maria Rafalska
maria.rafalska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 691954660

Magdalena Kulmaczewska
magdalena.kulmaczewska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 600890830

Ewa Wacławik
ewa.waclawik@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 608758844

 

olsztyński

Anna Rutkowska
anna.rutkowska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 509142120

 

Ostróda

Beata Mioduszewska
beata.mioduszewska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 664185599

 

Pisz

Małgorzata Sulewska
malgorzata.sulewska@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 502862183

 

Szczytno

Aneta Soliwoda
aneta.soliwoda@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 608440192

 

Węgorzewo

Marta Hruszka
marta.hruszka@wimdzs.pwsz.elblag.pl
tel: 660015455